Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia
Najświętszej Maryi Panny


Msze święte i Nabożeństwa       Wspólnoty        Kancelaria parafialna        Kontakt        Wirtualny spacer       Dla zwiedzających

AKTUALNOŚCI
Aktualności parafialne

Ogłoszenia parafialne

Intencje mszalne

Sakramenty

Galeria

 

PARAFIA

Duszpasterze

Rada Parafialna

Historia kościoła

Siostry Klaryski

Gołogłowy

Ustronie

Siostry Dominikanki

Archiwum

 

WARTO PRZECZYTAĆ
Strony internetowe

Czytelnia

   

III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018
 

  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.

  2. 15 kwietnia 2018 r. w Kościele w Polsce odbywa się Niedziela Biblijna, która inauguruje X Tydzień Biblijny. Jest to jednocześnie II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. W tym roku przedmiotem lektury jest List do Rzymian św. Pawła Apostoła.

  3. Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji serdecznie zapraszają w najbliższy piątek - 20 kwietnia na Mszę św. o godz. 17.30.
    Po Mszy św. o. Rafał S. Pujsza, pasjonista, moderator Centrum Promocji Duchowości Pasyjnej wygłosi konferencję o życiu, posłannictwie i cudach młodej włoskiej mistyczki i stygmatyczki św. Gemmy Galgani (1878-1903). Na zakończenie spotkania będzie można uczcić relikwie św. Gemmy oraz nabyć jej pisma, życiorys i dewocjonalia.

  4. Ojciec proboszcz zaprasza członków Rady Parafialnej na spotkanie w piątek - 20 kwietnia na godz. 19.00 do salki na piętrze.

  5. W przyszłą niedzielę młodzież z Zespołu Szkół Alternatywnych w Kłodzku przeprowadzi kwestę na rzecz ratowania polskich katolickich cmentarzy na Kresach w ramach akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”.

 

Drogim Parafianom i miłym Gościom, życzymy obfitującego w łaski tygodnia.

Ojcowie Jezuici.

 

 

Do wieczności, do domu naszego Ojca, z naszej wspólnoty parafialnej, w tym tygodniu, odeszła śp. Anna Łasut.
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…